troszczymy się bardziej

CREAM podjęło współpracę z Galerią Madison

CREAM w drugim kwartale br. podjęło współpracę z Galerią Madison w Gdańsku w zakresie: doradztwa strategicznego, komercjalizacji oraz wsparcia przy trwającej obecnie kompleksowej rewitalizacji obiektu. CREAM jest partnerem merytorycznym jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017 CEE Edition.

-Madison to pod każdym względem wyjątkowy projekt osiągający systematycznie coraz lepsze wyniki. Fenomenalna odwiedzalność, która w przeliczeniu na powierzchnię plasuje obiekt wśród najlepszych projektów w Polsce, jest poparta wysokimi obrotami najemców. W niektórych kategoriach ich wyniki są kilkukrotnie wyższe niż w projektach o podobnej wielkości. Dzięki systematycznie rosnących wskaźnikach, wszystkie 5 poziomów Galerii funkcjonuje prawidłowo, osiągając dobre wyniki finansowe - mówi Grzegorz Mroczek, Vice President CREAM.

- Celem współpracy jest dodatkowe wzmocnienie projektu tak, aby utrzymać tendencję wzrostową przez kolejne lata. Dokona się to dzięki prowadzonej już całościowej rewitalizacji, właściwemu pozycjonowaniu Galerii oraz nowym narzędziom komercyjnym. Jestem przekonany, że dzięki połączeniu wiedzy zespołu zarządzającego oraz doświadczeniu CREAM, zdobytemu na wielu rykach, Madison zyska dodatkową wartość - dodaje Grzegorz Mroczek.

Rewitalizacja obiektu

Wiosną b.r. Galeria Madison w Gdańsku rozpoczęła projekt rewitalizacji obejmujący prace budowlane i modernizacyjne, których głównym celem jest zwiększenie funkcjonalności galerii oraz jej jeszcze lepsze dopasowanie do aktualnych i przyszłych potrzeb klientów. Jeszcze w tym roku, obiekt zyska nową, komfortową przestrzeń gastronomiczną, uzupełniając tym samym ofertę restauracyjną o nowe i cenione marki. Nowa przestrzeń food-court zostanie zaaranżowana na II piętrze Galerii, w przestrzeni szklanego frontu z widokiem na Starówkę, tuż nad wejściem głównym do centrum. Planowane otwarcie strefy food court to druga połowa lipca.

- Nowa strefa restauracyjna to tylko jeden z elementów kompleksowej rewitalizacji, która jest prawdziwym krokiem milowym, wzmacniającym projekt. Jestem przekonana, że m in. dzięki tym zmianom a także współpracy z CREAM, za rok o tej porze Galeria Madison będzie jeszcze lepsza pod każdym względem – informuje Dyrektor Galerii Madison, Anna Thomas.

Galeria Madison

Madison to śródmiejska galeria handlowa o pow. całkowitej 29 tys. mkw. oraz 18 tys. mkw. pow. najmu, zlokalizowana w ścisłym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie starego miasta. Oprócz funkcji handlowej obejmującej ofertę ponad 100 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych zlokalizowanych na 5 poziomach, oddaje do dyspozycji swoich klientów Centrum Fitness, Centrum Medyczne oraz część biurową. Wśród licznych najemców Galerii znajdują się m in. Piotr i Paweł, New Yorker, Douglas, W.Kruk, Orsay, Reserved, Mohito, Wólczanka i wielu innych.

CREAM podjęło współpracę z Galerią Madison